Szkiełka mikroskopowe
Treść:
2500
Numer produktu:
7200705
Informacje dot. produktu "Szkiełka mikroskopowe"
Zgodnie z DIN ISO 8037-1. Białe (bezbarwne) szkło sodowo-wapniowe, klasa hydrolityczna 3. Wymiary ok. 76 x 26 x 1 mm. Ze ściętymi lub szlifowanymi krawędziami.
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Szlifowane |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 474743 |
| Pole na oznaczenia: | Matowy/jednostronny |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |