Szkiełka mikroskopowe adhezyjne HistoBond®+, z kółkiem
Paul Marienfeld GmbH & Co. KG
Treść:
2000
Numer produktu:
6287235
Informacje dot. produktu "Szkiełka mikroskopowe adhezyjne HistoBond®+, z kółkiem"
Odpowiednie do immunohistochemii i hybrydyzacji in situ.
- Wykonane ze szkła sodowo-wapniowego 3 klasy hydrolitycznej
- Wstępnie oczyszczone i gotowe do użycia
- Autoklawowalne
- Zgodnie z normą DIN ISO 8037/1 oraz do zastosowań w diagnostyce in vitro zgodnie z dyrektywą IVD 98/79 / WE
- Z zalecaną datą przydatności i numerem partii
- Z białym kółkiem, które służy jako pomoc mikroskopowa
- Nadaje się do znakowania za pomocą systemów drukarek i za pomocą markerów permanentnych
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Szlifowane 90° |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 0810461 |
| Pole na oznaczenia: | Jednostronny |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |