Szer. 560 mm Dł.* 400 Gł. 305 mm Wys. 155 mm Ciężar 1370 g
Treść:
1
Numer produktu:
9106841
Informacje dot. produktu "Szer. 560 mm Dł.* 400 Gł. 305 mm Wys. 155 mm Ciężar 1370 g"
| Ciężar: | 13.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Długość spoiny: | 400 mm |
| Głębokość: | 305 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 120 134 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szeroki szew spawalniczy: | 3 mm |
| Szerokość: | 565 mm |
| Typ: | 401 M |
| UNSPSC: | 41102430 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 565 x 305 x 155 mm |
| Wysokość: | 155 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |