Szer. 200 mm Dł. 200 mm Wielkość porów 0,45 µm
Treść:
10
Numer produktu:
9057147
Informacje dot. produktu "Szer. 200 mm Dł. 200 mm Wielkość porów 0,45 µm"
| Długość: | 200 mm |
|---|---|
| Kształt (filtry): | Bibuła filtracyjna |
| Materiał: | PVDF |
| Numer artykułu producenta: | 10600060 |
| Szerokość: | 200 mm |
| Wielkość porów: | 0,45 µm |
| Wymiary (szer. x dł.): | 200 x 200 mm |
| Zdolność wiązania: | 200 µg/cm² |