Szczypce, do zlewek, okrągłe, stal nierdzewna 18/10
Treść:
1
Numer produktu:
9310016
Informacje dot. produktu "Szczypce, do zlewek, okrągłe, stal nierdzewna 18/10"
Elektropolerowana. Z okrągłymi szczękami pokrytymi od wewnątrz włóknem ceramicznym.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Elektropolerowane: | Tak |
| Maks. szerokość mocowania: | 100 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Materiał powłoki: | Ceramika |
| Min. rozpiętość: | 60 mm |
| Numer artykułu producenta: | 2220 |
| UNSPSC: | 41122403 |
| Zakres zacisku: | 60 ... 100 mm |