Szczypce, do kolb, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6072563
Informacje dot. produktu "Szczypce, do kolb, stal nierdzewna"
Szczypce do kolb wykonane ze stali nierdzewnej, pokrywane plastikiem.
| Długość: | 230 mm |
|---|---|
| Maks. szerokość mocowania: | 60 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Materiał powłoki: | Plastik |
| Min. rozpiętość: | 17 mm |
| Numer artykułu producenta: | 4130 |
| UNSPSC: | 41122404 |
| Zakres zacisku: | 17 ... 60 mm |