Szczotki ręczne, PP
Treść:
1
Numer produktu:
4666178
Informacje dot. produktu "Szczotki ręczne, PP"
- Miękkie włosie
- Do usuwania drobnych zanieczyszczeń
- Bezpieczne dla żywności
- Do kodowania barwnego
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 330 mm |
| Długość włosa/szczeciny: | 52 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 45874 |
| UNSPSC: | 47131601 |
| Width sweeper: | 35 mm |

