Szalki Petriego, PS
Treść:
120
Numer produktu:
6052085
Informacje dot. produktu "Szalki Petriego, PS"
Do bakteriologii. Z wentylacją lub bez. Ścianki cienkie lub grube.
| Materiał: | PS |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 639102 |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41122101 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 145 x 20 mm |
| Wysokość: | 20 mm |
| Z otworami wentylacyjnymi: | Tak |
| Ø: | 145 mm |