Szalki Petriego, Nunclon™Δ, PS, sterylne
Treść:
16
Numer produktu:
9407400
Informacje dot. produktu "Szalki Petriego, Nunclon™Δ, PS, sterylne"
Szalki z modyfikowaną powierzchnią, do hodowli komórkowych, dostępne w różnych rozmiarach i formatach, optycznie czyste i odpowiednie do prac mikroskopowych. Modyfikowana powierzchnia Nunclon™Δ posiada certyfikat apirogenności oraz jest przetestowana na formowanie monowarstw oraz efektywność klonowania z użyciem zarówno linii komórkowych pierwotnych, jak i wtórnych. Z pokrywą.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 245 mm |
| Maks. Objętość robocza: | 135 ml |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 166508 |
| Objętość robocza: | 135 ml |
| Obszar wzrostu: | 500 cm² |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 245 mm |
| UNSPSC: | 41122107 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 245 x 245 mm |
| Wysokość: | 25 mm |