Szalki Petriego, Nunclon™Δ, PS, sterylne
Treść:
400
Numer produktu:
6222864
Informacje dot. produktu "Szalki Petriego, Nunclon™Δ, PS, sterylne"
Szalki z modyfikowaną powierzchnią, do hodowli komórkowych, dostępne w różnych rozmiarach i formatach, optycznie czyste i odpowiednie do prac mikroskopowych. Modyfikowana powierzchnia Nunclon™Δ posiada certyfikat apirogenności oraz jest przetestowana na formowanie monowarstw oraz efektywność klonowania z użyciem zarówno linii komórkowych pierwotnych, jak i wtórnych. Z pokrywą.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 5 ml |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 169558 |
| Objętość robocza: | 5 ml |
| Obszar wzrostu: | 21.5 cm² |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122107 |
| Wysokość: | 15 mm |
| Ø: | 60 mm |