Szalki Petriego, Nunclon™Δ, PS, sterylne | Objętość robocza: 5 ml
Treść:
400
Numer produktu:
4008618
Informacje dot. produktu "Szalki Petriego, Nunclon™Δ, PS, sterylne | Objętość robocza: 5 ml"
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 5 ml |
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 150340 |
| Objętość robocza: | 5 ml |
| Obszar wzrostu: | 21.5 cm² |
| Powłoka (hodowla komórkowa): | Nietraktowany |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122107 |
| Wysokość: | 15 mm |
| Ø: | 60 mm |