Szalki Petriego LLG, PS
Treść:
1080
Numer produktu:
6323696
Informacje dot. produktu "Szalki Petriego LLG, PS"
Wykonane z wysokiej jakości optycznie przezroczystego polistyrenu. Produkowane w warunkach aseptycznych w pomieszczeniu czystym ISO 6.
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
- Gładka powierzchnia zapewnia optymalną dystrybucję medium transportowego
- Stabilna grubość zapobiegająca odkształceniom podczas użytkowania
- Możliwość ustawiania w stosy
- Z otworami wentylacyjnymi lub bez
- Wersje aseptyczne (Ø 90 mm), niesterylne (Ø 60 mm) lub sterylne napromieniowane promieniami beta (wszystkie rozmiary)
- Pakowane w rękawy po 10 lub 20 naczyń (Ø 90 mm)
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
| Materiał: | PS |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 6323696 |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41122101 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60 x 14 mm |
| Wysokość: | 14 mm |
| Z otworami wentylacyjnymi: | Tak |
| Ø: | 60 mm |