Szafy termostatyczne TS 608-G/2-i do zastosowań standardowych, 2 wtyczkami wewnętrznymi, drzwiami ze szkła izolacyjnego
Treść:
1
Numer produktu:
4665325
Informacje dot. produktu "Szafy termostatyczne TS 608-G/2-i do zastosowań standardowych, 2 wtyczkami wewnętrznymi, drzwiami ze szkła izolacyjnego"
Kompaktowe szafy termostatyczne z kołkami wewnętrznymi do stosowania platform mieszających OxiTop® IS 12.
Uwaga: Wymagana stabilność temperatury zostanie osiągnięta tylko w połączeniu z próbkami.
Modele z drzwiami ze szkła izolacyjnego pozwalają na wizualną kontrolę głowic OxiTop® bez konieczności otwierania drzwi.
- Inkubacja zgodna z normami
- Odpowiednie dla: BZT, OECD 301F, oddychanie gleby, rozkład beztlenowy
- Temperatura regulowana stopniowo co 1 K w zakresie od 10 do 40 °C
- Ekologiczny czynnik chłodniczy R600a
Uwaga: Wymagana stabilność temperatury zostanie osiągnięta tylko w połączeniu z próbkami.
| Ciężar: | 43 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 441 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 600 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 320 W |
| Numer artykułu producenta: | 208452 |
| Pojemność nominalna: | 180 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 K |
| Szerokość wewnętrzna: | 513 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 600 mm |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | TS 608-G/2-i |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 513 x 441 x 702 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 600 x 600 x 850 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 702 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 850 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |