Szafy do bezpiecznego przechowywania Q-CLASSIC-90
Treść:
1
Numer produktu:
6265138
Informacje dot. produktu "Szafy do bezpiecznego przechowywania Q-CLASSIC-90 "
- Bezpieczne i dopuszczone składowanie materiałów niebezpiecznych w pomieszczeniach roboczych
- Odporność na ogień 90 minut, zgodnie z normą DIN EN 14470-1
- Dopuszczenie GS
- Korpus z blachy stalowej laminowanej tworzywem sztucznym, wykończenie strukturalne
- Kolor: Korpus antracytowo-szary (RAL 7016) drzwi jasnoszare (RAL 7035), kolor drzwi czysto biały (RAL 9010) dostępny na zamówienie
- Wygodna obsługa, drzwi zatrzymują się w każdej pozycji, samozamykające się w przypadku pożaru
- Drzwi zamykane na zamek bębenkowy (odpowiedni do systemu Master Key) i wskaźnik zamknięcia (czerwony/zielony)
- Zintegrowana podstawa transportowa, opcjonalnie osłona podstawy
- Regulacja do wyrównywania nierówności podłoża
- Przyłącze powietrza wylotowego (DN 75) w górnej części szafy
Półki o regulowanej wysokości (co 32 mm), nośność 75 kg (równomiernie rozłożone obciążenie), dolny zbiornik z wkładem perforowanym jako pierwszy poziom składowania. Pojemność dolnego zbiornika: 33 litry (szerokość szafy 1193 mm), 22 litry (szerokość szafy 599 mm)
Zakres dostawy: Szafa bezpieczeństwa model Q90.195.120 lub Q90.195.060 wraz z wyposażeniem wewnętrznym z 3 półkami, dolnym zbiornikiem i wkładem perforowanym.
Opcja:
- System filtrów powietrza recyrkulacyjnego z monitoringiem powietrza wylotowego (nr kat. 9.840 650)
- System wentylacji z kontrolą powietrza wylotowego (nr kat. 6.238 986)
- System wentylacji bez kontroli powietrza wylotowego (nr kat. 9.840 616)
Dostępnych jest wiele innych wersji szaf.
| Specyfikacja: | |
| Wymiary zewn. (szer. x gł. x wys.) Q90.195.120: Q90.195.060: | 1193 x 615 x 1953 mm 599 x 615 x 1953 mm |
| Wymiary wewn. (szer. x gł. x wys.) Q90.195.120: Q90.195.060: | 1050 x 522 x 1647 mm 450 x 522 x 1647 mm |
| Półka (szer. x gł. x wys.) Q90.195.120: Q90.195.060: | 1040 x 432 x 30 mm 440 x 435 x 30 mm |
| Ciężar Q90.195.120: Q90.195.060: | 434 kg 265 kg |
| Ciężar: | 474.5 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 522 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 615 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Anthracite |
| Numer artykułu producenta: | 30001-041-30003 |
| Szerokość wewnętrzna: | 1050 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1193 mm |
| Typ: | Q90.195.120 |
| Wersja obudowy: | Szafa wysoka |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,050 x 522 x 1,647 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,193 x 615 x 1,953 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1647 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1953 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/16122 |