Szafy bezpieczeństwa V-Move 90
Treść:
1
Numer produktu:
6291078
Informacje dot. produktu "Szafy bezpieczeństwa V-Move 90"
Szafy bezpieczeństwa z szufladami pionowymi gwarantują oszczędność miejsca, łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Możliwość bezpiecznego przechowywania łatwopalnych materiałów niebezpiecznych w strefach roboczych.
Warianty zestawów:
1)Szafa bez wyposażenia wnętrza
2) Szafa z 4 półkami (na butelki 2,5 l), 1 x wanienka z wkładką perforowaną, 1 x wanienka gromadzącą
0b3) Szafa z 5 półkami (na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
4) Szafa lewa / prawaz 4 półkami (na butelki 2,5 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
5) Szafa lewa / prawaz 5 półkami(na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
6)Szafa lewa strona z 4 półkami(na butelki 2,5 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
Szafa prawa z 5 półkami(na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładka perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
Opcja:
- Szuflady pionowe zapewniają oszczędność miejsca
- Wysokiej jakości, trwała i wytrzymała zabudowa: korpuslakierowanyproszkowo, odpornyna zarysowania
- Elektroniczne otwieranie i zamykanie
- Domyślnezamykanie szuflad po ok. 60 sekundach z wizualnym i dźwiękowym sygnałem
- Zamykane za pomocą zamka z wkładką patentową (możliwa integracja z istniejącym systemem zamykania), widoczny wskaźnikstatusuzamknięcia (czerwony/zielony)
- Możliwa regulacjaw celu wyrównania nierówności powierzchni podłogi
- Możliwość podłączenia do wentylacji zewnętrznej (przyłącze DN 75)
- Opcjonalnie możliwość montażuosłonochronnych
- Dostępne 2 wersje kolorystyczne: Jasnoszary RAL 7035 i śnieżnobiały RAL 9010
Warianty zestawów:
1)Szafa bez wyposażenia wnętrza
2) Szafa z 4 półkami (na butelki 2,5 l), 1 x wanienka z wkładką perforowaną, 1 x wanienka gromadzącą
0b3) Szafa z 5 półkami (na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
4) Szafa lewa / prawaz 4 półkami (na butelki 2,5 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
5) Szafa lewa / prawaz 5 półkami(na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
6)Szafa lewa strona z 4 półkami(na butelki 2,5 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
Szafa prawa z 5 półkami(na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładka perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
Opcja:
- System filtrów powietrza recyrkulacyjnego z monitoringiem powietrza wylotowego (nr kat. 9.840 650)
- System wentylacyjny z monitoringiem powietrza wylotowego (nr kat. 6.238 986)
- System wentylacyjny bez monitoringu powietrza wylotowego (nr kat. 9.840 616)
| Specyfikacja | V90.196.045.VDAC // V90.196.081.VDAC |
| Wymiary zew. (szer. x gł. x wys.): | 450 x 863 x 1966 mm // 819 x 863 x 1966 mm |
| Wymiary wew. (szer. x gł. x wys.): | 331 x 773 x 1750 mm // 701 x 773 x 1750 mm |
| Ciężar netto (korpus): | 344 kg // 500 kg |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 35035-001 |
| Typ: | V90.196.081 |
| Wersja: | 1 |
| Wym. wewn. (szer. x gł. x wys.) mm: | 701 x 773 x 1750 |
| Wym. zewn. (szer. x gł. x wys.) mm: | 819 x 863 x 1966 |