Szafy bezpieczeństwa V-Move 90, z wyposażenia wnętrza
Treść:
1
Numer produktu:
4662147
Informacje dot. produktu "Szafy bezpieczeństwa V-Move 90, z wyposażenia wnętrza"
Szafy bezpieczeństwa z szufladami pionowymi gwarantują oszczędność miejsca, łatwy dostęp do przechowywanych produktów. Możliwość bezpiecznego przechowywania łatwopalnych materiałów niebezpiecznych w strefach roboczych.
Szafa z 5 półkami (na butelki 1 l), 1 xwanienka z wkładką perforowaną, 1 xwanienka gromadzącą
- Szuflady pionowe zapewniają oszczędność miejsca
- Wysokiej jakości, trwała i wytrzymała zabudowa: korpuslakierowanyproszkowo, odpornyna zarysowania
- Elektroniczne otwieranie i zamykanie
- Domyślnezamykanie szuflad po ok. 60 sekundach z wizualnym i dźwiękowym sygnałem
- Zamykane za pomocą zamka z wkładką patentową (możliwa integracja z istniejącym systemem zamykania), widoczny wskaźnikstatusuzamknięcia (czerwony/zielony)
- Możliwa regulacjaw celu wyrównania nierówności powierzchni podłogi
- Możliwość podłączenia do wentylacji zewnętrznej (przyłącze DN 75)
- Opcjonalnie możliwość montażuosłonochronnych
- Dostępne 2 wersje kolorystyczne: Jasnoszary RAL 7035 i śnieżnobiały RAL 9010
| Ciężar: | 344 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 775 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 860 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Jasnoszary |
| Numer artykułu producenta: | 35034-001-35101 |
| Szerokość wewnętrzna: | 331 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 449 mm |
| Typ: | V90.196.045 |
| Wersja obudowy: | Pionowa szafka wysuwana |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 331 x 775 x 1,750 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 449 x 860 x 1,966 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1750 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1966 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/DIN EN 16122 |