Szafy bezpieczeństwa S-CLASSIC-90,z drzwiami skrzydłowymi, bez perforowanego wkładu
Treść:
1
Numer produktu:
9840689
Informacje dot. produktu "Szafy bezpieczeństwa S-CLASSIC-90,z drzwiami skrzydłowymi, bez perforowanego wkładu"
- Zapewniają bezpieczne przechowywanie niebezpiecznych materiałów
- Zgodne z normą EN 14470-1, ognioodporność do 90 min
- Posiadają znak GS
- Zewnętrzna obudowa wykonana z blachy stalowej, koloru jasnoszarego (RAL 7035), wnętrze chemoodporne
- Drzwi zamykane na klucz (możliwość zintegrowania z automatycznym systemem zamykania)
- Regulacja podstawy w przypadku nierównego podłoża
- Przyłącze powietrza wylotowego (NW 75) w suficie szafy
- System unieruchamiania otwartych drzwi w standardzie
Regulowana wysokość półek (co 32 mm), nośność maks. 75 kg (ciężar równo rozłożony), zbiornik ściekowy i perforowany wkład metalowy. Zbiornik ściekowy: 33 L (w szafach o szer. 1200 mm), 22 L (w szafach o szer. 600 mm).
Dostawa obejmuje: Szafę bezpieczeństwa S-CLASSIC-90 model S90.196.120.WDAS lub S90.196.060.WDAS z wyposażeniem wnętrza: 3 półkami i zbiornikiem ściekowym.
Dostępne są również inne szafy bezpieczeństwa.
| Ciężar: | 451.5 kg |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 524 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 616 mm |
| Kolor drzwi: | Jasnoszary |
| Kolor korpusu: | Jasnoszary |
| Numer artykułu producenta: | 30116-001-30130 |
| Szerokość wewnętrzna: | 1050 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 1196 mm |
| Typ: | S90.196.120.WDAS |
| Wersja obudowy: | Szafa wysoka |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,050 x 524 x 1,742 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 1,196 x 616 x 1,968 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1742 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1968 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 16121/16122 |