Szafka na eksykatory Secador® 5.0, elektryczna
Treść:
1
Numer produktu:
4688734
Informacje dot. produktu "Szafka na eksykatory Secador® 5.0, elektryczna"
Do suchego przechowywania produktów wrażliwych na wilgoć, takich jak odczynniki i próbki laboratoryjne, sprzęt optyczny, elektronika i filament do druku 3D.
Szafka na eksykatory, 3 półki
- Bez desykantów
- Utrzymuje wilgotność wewnętrzną na poziomie 20-40 %.
- Wyświetlacz LCD wskazujący wewnętrzną temperaturę i poziom wilgotności
- Uszczelki z pianki o wysokiej gęstości
- Duże przezroczyste panele z poliwęglanu
Szafka na eksykatory, 3 półki
| Głębokość wewnętrzna: | 340 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 380 mm |
| Kolor: | Biały |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | H42057-1003 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 280 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 300 mm |
| UNSPSC: | 41123002 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 280 x 340 x 500 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 380 x 635 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 635 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC |