Szafa ścienna do pomieszczeń czystych
Treść:
1
Numer produktu:
4661725
Informacje dot. produktu "Szafa ścienna do pomieszczeń czystych"
Szafa składająca się z ramy nośnej i wieszaków na fartuchy
- Materiał stal nierdzewna (1.4301 / AISI 304)
- Trwale spawane wieszaki
- Rama podstawy wykonana z rur o przekroju kwadratowym
- Profile kwadratowe z zatyczkami z tworzywa sztucznego (czarne) zamknięte
- Przygotowane do montażu na ścianie na miejscu
- 4 zamknięte otwory montażowe z zatyczkami z tworzywa sztucznego (czarne)
- Bez elementów mocujących
- Warianty z 7, 8, 9, 10, 11 wieszakami na fartuchy
| Głębokość: | 500 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Możliwość montażu na ścianie: | Tak |
| Number of hangers: | 9 |
| Numer artykułu producenta: | 5372304200 |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Typ: | GAVW-CLN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,000 x 500 x 305 mm |
| Wysokość: | 305 mm |
| Z kółkami: | Nie |