Szafa do pomieszczeń czystych
Treść:
1
Numer produktu:
4661720
Informacje dot. produktu "Szafa do pomieszczeń czystych"
Szafa składająca się z ramy nośnej i wieszaków na fartuchy
- Materiał stal nierdzewna (1.4301 / AISI 304)
- Trwale spawane wieszaki
- Rama podstawy wykonana z rur o przekroju kwadratowym
- Belka poprzeczna do stabilizacji
- Kwadratowe profile z plastikowymi nakładkami (czarnymi) zamkniętymi u góry
- Poziomowanie za pomocą regulowanych nóżek wykonanych z OUN (+/- 10 mm)
- Warianty z 9, 12, 15 wieszakami na fartuchy
| Głębokość: | 500 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Możliwość montażu na ścianie: | No |
| Number of hangers: | 9 |
| Numer artykułu producenta: | 5370296400 |
| Szerokość: | 1000 mm |
| Typ: | GAVS-CLN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,000 x 500 x 2,000 mm |
| Wysokość: | 2000 mm |
| Z kółkami: | Nie |