SystemySub Blot omniBLOT
Treść:
1
Numer produktu:
4668184
Informacje dot. produktu "SystemySub Blot omniBLOT"
OmniBlot jest samodzielnym urządzeniem dla metody tank-blot. Każda jednostka składa się ze zbiornika i pokrywy OmniPAGE, wkładki do elektroblottingu, a także kasetek i wkładów z włókna. Wszechstronna konstrukcja zbiorników i pasujące do nich pokrywy są kompatybilne z pionowymi systemami PAGE lub IEF z odpowiednimi wkładami opcjonalnymi.
- Mini system przenosi do 4 żeli Mini
- System Mini Wide przenosi do 4 żeli Mini Wide i 8 żeli Mini
- System Maxi przenosi do 4 żeli Maxi, 8 żeli Mini Wide i 16 żeli Mini
- Czas trwania od 2 do 20 godzin
- Sztywne kasetkieliminują powstawanie pasm cienia
- Kolorowe kasetkizapobiegają odwrotnej polaryzacji, zapewniając właściwą orientację
- Chłodzenie pakietami chłodzącymi przy dużej intensywności transmisji
| Specyfikacja | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | Mini: 15 x 13 x 19 cm Mini Wide: 26 x 16 x 16 cm Maxi: 27 x 18 x 30 cm |
| Rozmiar żelu: | Mini: 8 x 8,5 cm Mini Wide: 16 x 8,5 cm Maxi: 16 x 17,5 cm |
| Maksymalna objętość buforu: | Mini: 1200 ml Mini Wide: 2800 ml Maxi: 6400 ml |
| Czas wykonania programu: | Mini: 1-2 h Mini Wide: 1-2 h Maxi: 5-20 h |
| Zasilanie: | 100 V |
| Blotting method: | Wet |
|---|---|
| Depth transfer area: | 100 mm |
| Głębokość: | 160 mm |
| Głębokość żelu: | 85 mm |
| Numer artykułu producenta: | SB10W |
| Pojemność nominalna: | 2800 ml |
| Szerokość: | 260 mm |
| Szerokość żelu: | 160 mm |
| Transfer area (WxD): | 200 x 100 mm |
| Transfer time: | 1 ... 2 h |
| Typ: | omniBlot Mini Wide |
| Width transfer area: | 200 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 260 x 160 x 160 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Z chłodzeniem: | Nie |
| Żel: | 160 x 85 mm |