Systemy usuwania odpadów, Kontamed
Treść:
1
Numer produktu:
9264148
Informacje dot. produktu "Systemy usuwania odpadów, Kontamed"
Wymiary: 225 x 160 x 70 mm. Higieniczny i bezpieczny pojemnik do usuwania zużytych materiałów medycznych - strzykawek, cewek i skalpeli. Wykonany z odpornego termicznie i mechanicznie PP. Fizjologicznie czysty. Posiada uchwyt do montażu na ścianie i klapę bezpieczeństwa w kolorze czerwonym. Bezpieczny pojemnik Kontamed posiada trzy otwory: jeden do cewek i strzykawek, umożliwia uniknięcie kontaktu z nimi, drugi: do potencjalnie skażonych skalpeli i ostrzy. Trzeci otwór służy do usuwania opatrunków, rękawiczek, itp. Przed usunięciem pełnego pojemnika należy aktywować wbudowane zabezpieczenie uszczelniające, aby mieć pewność, że zawartość pojemnika jest zabezpieczona.
| Głębokość: | 70 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony/żółty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 2009067 |
| Objętość napełniania: | 1700 ml |
| Pojemność nominalna: | 2100 ml |
| Szerokość: | 160 mm |
| UNSPSC: | 47121709 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 70 x 225 mm |
| Wysokość: | 225 mm |