Systemy usuwania igieł, Kontamed Mini
Treść:
1
Numer produktu:
9264149
Informacje dot. produktu "Systemy usuwania igieł, Kontamed Mini"
Wys. x śred.: 115 mm x 50 mm. Wykonane z PP. Kontamed Mini jest odporny termicznie, mechanicznie i fizjologicznie czysty. Może być bezpiecznie usunięty i jest przyjazny środowisku. Odpowiedni dla lekarzy i sanitariuszy w terenie. Mieści się w torbie lekarskiej, zestawach pierwszej pomocy oraz odzieży medycznej.
Kontamed Mini posiada otwór dla cewek i strzykawek. Posiada wzmocnioną metalową podstawę, która uniemożliwia przebicie obudowy przez ostre przedmioty.
Kontamed Mini posiada otwór dla cewek i strzykawek. Posiada wzmocnioną metalową podstawę, która uniemożliwia przebicie obudowy przez ostre przedmioty.
| Kolor: | Czerwony/żółty |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 2009068 |
| Objętość napełniania: | 180 ml |
| Pojemność nominalna: | 200 ml |
| UNSPSC: | 47121709 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 50 x 115 mm |
| Wysokość: | 115 mm |
| Ø: | 50 mm |