Systemy szkiełek komorowych, Lab-Tek™ Chamber Slide™, szkło
Treść:
16
Numer produktu:
6223053
Informacje dot. produktu "Systemy szkiełek komorowych, Lab-Tek™ Chamber Slide™, szkło"
Szkiełka komorowe eliminują potrzebę przenoszenia komórek przed ich obserwacją / barwieniem. Górny element można usunąć po zakończeniu hodowli. Użyteczne w badaniach wirusologicznych, oznaczaniu mykoplazm, badaniach chromosomów, testach toksyczności i immunocytologii. Sterylne. Wykonane z PS.
Nie toksyczny silikon medyczny.
| Liczba dołków / komór: | 2 |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 2.0 ml |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Materiał pokrywy: | PS |
| Min. objętość robocza: | 1.2 ml |
| Numer artykułu producenta: | 177380 |
| Objętość robocza: | 1.2 ... 2.0 ml |
| Obszar wzrostu: | 4.2 cm² |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Z pokrywą: | Tak |
