Systemy szkiełek komorowych, Lab-Tek™ Chamber Slide™, PS
Treść:
16
Numer produktu:
6802939
Informacje dot. produktu "Systemy szkiełek komorowych, Lab-Tek™ Chamber Slide™, PS"
Szkiełka komorowe eliminują potrzebę przenoszenia komórek przed ich obserwacją / barwieniem. Górny element można usunąć po zakończeniu hodowli. Użyteczne w badaniach wirusologicznych, oznaczaniu mykoplazm, badaniach chromosomów, testach toksyczności i immunocytologii. Sterylne. Chemicznie zmodyfikowana powierzchnia wzrostu komór Lab-Tek™II-CC2 symuluje polilizynę i zapewnia optymalne wiązanie komórek (np. neuronów). Wykonane z PS.
Lab-Tek™: Nie toksyczny silikon medyczny.
Lab-Tek II™: Biokompatybilny adhezyjny środek akrylowy.
Lab-Tek II - CC2: Szkiełka mikroskopowe, modyfikowane chemicznie, symulujące polilizynę.
Lab-Tek™: Nie toksyczny silikon medyczny.
Lab-Tek II™: Biokompatybilny adhezyjny środek akrylowy.
Lab-Tek II - CC2: Szkiełka mikroskopowe, modyfikowane chemicznie, symulujące polilizynę.
| Liczba dołków / komór: | 4 |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 1.0 ml |
| Materiał: | Szkło |
| Materiał pokrywy: | PS |
| Min. objętość robocza: | 0.5 ml |
| Numer artykułu producenta: | 154917 |
| Objętość robocza: | 0.5 ... 1.0 ml |
| Obszar wzrostu: | 1.7 cm² |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122100 |
| Z pokrywą: | Tak |