Systemy regulacji temperatury ICC basic pro, z wanną ze stali nierdzewnej
Treść:
1
Numer produktu:
4656123
Informacje dot. produktu "Systemy regulacji temperatury ICC basic pro, z wanną ze stali nierdzewnej"
Kompletne, gotowe do podłączenia systemy regulacji temperatury z cyrkulatorem zanurzeniowym, wanną ze stali nierdzewnej i wszystkimi wymaganymi akcesoriami. Do regulacji temperatury w zbiorniku wanny ze stali nierdzewnej do temperatury 150 °C. Odpowiednie do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Do regulacji temperatury poniżej lub blisko temperatury otoczenia dostępne są pakiety z wężownicą chłodzącą.
Zakres dostawy: Kompaktowy termostat zanurzeniowy, wanna ze stali nierdzewnej, Mostek kąpielowy
- Wizualne i akustyczne funkcje ostrzegania o przekroczeniu temperatury, przekroczeniu poziomu/poziomu
- Wyświetlacz LED do regulacji temperatury i pompy
- Nawigacja po menu za pomocą przycisków push and turn
- Regulowany obwód bezpieczeństwa
- Opcja kalibracji
- Interfejs USB/RS 232
Zakres dostawy: Kompaktowy termostat zanurzeniowy, wanna ze stali nierdzewnej, Mostek kąpielowy
| Ciężar: | 15.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 461 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.2 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.3 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 12 l |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0010000414 |
| Otwór wgłębny: | 127 mm |
| Pojemność łaźni: | 12 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,02 °C |
| Szerokość otworu: | 255 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 354 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | ICC basic pro 12 |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 255 x 127 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 354 x 461 x 388 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 388 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |