Systemy regulacji temperatury ICC basic eco, z łaźnią z tworzywa sztucznego
Treść:
1
Numer produktu:
4656121
Informacje dot. produktu "Systemy regulacji temperatury ICC basic eco, z łaźnią z tworzywa sztucznego"
Kompletne, gotowe do podłączenia systemy regulacji temperatury z cyrkulatorem zanurzeniowym, łąźnią z tworzywa sztucznego i wszystkimi wymaganymi akcesoriami. Do regulacji temperatury cieczy w zbiorniku łaźni z tworzywa sztucznego. Odpowiednie do temperatury 100 °C, do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Do regulacji temperatury poniżej lub blisko temperatury otoczenia dostępne są pakiety z wężownicą chłodzącą.
Zakres dostawy: podstawowy kompaktowy termostat zanurzeniowy, łaźnia z tworzywa, sztucznego, pokrywa, mostek do łaźni, zestaw przyłączeniowy pompy, wężownica chłodząca
- Wizualne i akustyczne funkcje ostrzegania o przekroczeniu temperatury, poziomu poniżej i powyżej poziomu
- Wyświetlacz LED do regulacji temperatury i pompy
- Nawigacja po menu za pomocą przycisków push and turn
- Regulowany obwód bezpieczeństwa
- Opcja kalibracji
- Złącze USB/RS 232
Zakres dostawy: podstawowy kompaktowy termostat zanurzeniowy, łaźnia z tworzywa, sztucznego, pokrywa, mostek do łaźni, zestaw przyłączeniowy pompy, wężownica chłodząca
| Ciężar: | 10.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 349 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.2 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.3 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 18 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 8 l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Materiał łaźni: | Plastik |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | 0008034900 |
| Otwór wgłębny: | 105 mm |
| Pojemność łaźni: | 8 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | 0,02 °C |
| Szerokość otworu: | 188 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 320 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | ICC basic eco 8 |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 188 x 105 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 320 x 349 x 335 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 335 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |