Systemy przechowywania w ciekłym azocie CryoPlus
Treść:
1
Numer produktu:
4009319
Informacje dot. produktu "Systemy przechowywania w ciekłym azocie CryoPlus"
Nasze systemy przechowywania w ciekłym azocie (LN2) CryoPlus zapewniają precyzyjną
i dokładną kontrolę nad wszystkimi parametrami bez skomplikowanego programowania. Pojemności magazynowe aż do 38.500 fiolek (2,0 ml) sprawiają, że jest to największe miejsce do przechowania w laboratorium.
Sterowanie mikroprocesorowe
i dokładną kontrolę nad wszystkimi parametrami bez skomplikowanego programowania. Pojemności magazynowe aż do 38.500 fiolek (2,0 ml) sprawiają, że jest to największe miejsce do przechowania w laboratorium.
Sterowanie mikroprocesorowe
- Precyzyjna kontrola poziomu cieczy z ponad 16 parametrami, z systemem automatycznego napełniania
- Panel sterowania jest zamontowany na górze urządzenia w celu wygodnego dostępu i łatwego programowania dotykowego
- Cyfrowy czujnik wyświetlający temperaturę znajduje się pod pokrywą, co oznacza najwyższy odczyt temperatury wewnątrz zbiornika
- 24 wyświetlacz trójkolorowy typu LED stale wyświetla rzeczywisty poziom ciekłego azotu oraz wartości zadane wysokiego poziomu / niskiego poziomu
- Gniazda zdalnych alarmów do wewnętrznych zdalnych alarmów lub połączenia do systemu powiadamiania telefonicznego Sensaphone®
- model CryoPlus 1 posiada 0,5" umieszczony pod kątem 45° 4 calowy (1,2 m) wąż elastyczny
- modele CryoPlus 2, 3 i 4 posiadają 0,5" umieszczony pod kątem 45° 6 calowy (1,8 m) wąż elastyczny
- Kompleksowa oferta statywów, w tym pionowych, kwadratowych i w kształcie strzałki, aby zmaksymalizować przestrzeń przechowywania
- Wybór kriopojemników z tektury, poliwęglanu lub ze stali nierdzewnej
- System powiadamiania telefonicznego Sensaphone® aby zapewnić dodatkowe zabezpieczenie
- Zużycie energii: 2,62 kW/24 h
| Głębokość: | 660 mm |
|---|---|
| Materiał zbiornika: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 7401 |
| Pojemność nominalna: | 90 l |
| Stat. szybkość parowania: | 3 l/24h |
| Statyczny czas przebywania: | 30 d |
| Szerokość: | 546 mm |
| Typ: | CryoPlus 1 |
| UNSPSC: | 41123304 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 546 x 660 x 1,041 mm |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 406 x 699 mm |
| Wysokość: | 1041 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 699 mm |
| Ø wewnętrzna: | 406 mm |