Systemy próżniowe, chemoodporne, VARIO®, Vacuubrand
Treść:
1
Numer produktu:
9881336
Informacje dot. produktu "Systemy próżniowe, chemoodporne, VARIO®, Vacuubrand"
Systemy pomp próżniowych VARIO® oferują wszystkie zalety nowoczesnej techniki kontrolnej i zapewniają znakomite możliwości odzysku rozpuszczalników. Pompy charakteryzują się cichą pracą i są całkowicie bezolejowe. Generują próżnię końcową nawet do 0,6 mbar. Gazy i pary wewnątrz pompy kontaktują się jedynie z elementami chemoodpornymi, wykonanymi z tworzyw fluoroplastycznych.
Kontrola próżni w systemach VARIO® odbywa się poprzez regulację prędkości pracy silnika pompy. Ma to oczywiste zalety w porównaniu z nawet najlepszą kontrolą dwupunktową. Próżnia jest ciągle dostosowywana do aktualnych potrzeb procesu, niezależnie od wielkości aparatury i obj. par. Czas procesu jest dzięki temu krótszy nawet o 30%. Odzysk rozpuszczalnika jest bliski 100% dzięki ciągłemu odparowywaniu.
Wszystkie systemy pomp próżniowych VARIO® zawierają chemoodporną, membranową pompę próżniową oraz zintegrowany kontroler próżni z wyświetlaczem i czujnikiem próżni.
Kontrola próżni w systemach VARIO® odbywa się poprzez regulację prędkości pracy silnika pompy. Ma to oczywiste zalety w porównaniu z nawet najlepszą kontrolą dwupunktową. Próżnia jest ciągle dostosowywana do aktualnych potrzeb procesu, niezależnie od wielkości aparatury i obj. par. Czas procesu jest dzięki temu krótszy nawet o 30%. Odzysk rozpuszczalnika jest bliski 100% dzięki ciągłemu odparowywaniu.
Wszystkie systemy pomp próżniowych VARIO® zawierają chemoodporną, membranową pompę próżniową oraz zintegrowany kontroler próżni z wyświetlaczem i czujnikiem próżni.
| Ciężar: | 7.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 300 mm |
| Najwyższa próżnia z balastem gazowym: | 4 mbar |
| Natężenie przepływu: | 33.3 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 20696701 |
| Próżnia końcowa: | 2 mbar |
| Szerokość: | 306 mm |
| Typ: | PC 3001 VARIOpro |
| Typ wtyczki: | CH |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 306 x 300 x 400 mm |
| Wysokość: | 400 mm |