Systemy próżniowe SC 920 G
Treść:
1
Numer produktu:
4658071
Informacje dot. produktu "Systemy próżniowe SC 920 G"
System próżniowy dla 1 wyparki rotacyjnej
- Zastosowanie: parowanie rotacyjne, destylacja, centralne zasilanie próżniowe.
- Wydajność do 1,21 m³/h i próżnia końcowa 2 mbar abs.
- Automatyczna, precyzyjna detekcja temperatury wrzenia i śledzenie temperatury wrzenia za pomocą zintegrowanej funkcji rampy
- Głowica pompy z PPS w połączeniu z membraną pokrytą PTFE są idealne do agresywnych/żrących gazów i oparów
- Regulacja prędkości
- Zintegrowany zawór balastowy gazu
- Przyłącze węża: pneumatyczny ID10 mm, chłodziwo ID8 mm, gaz obojętny ID6 mm
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 294 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Materiał części zwilżanych: | PPS/pokryta PTFE/FFPM |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 306473/117056 |
| Próżnia końcowa: | 2 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 366 mm |
| Typ: | SC 920 G |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 366 x 294 x 423 mm |
| Wysokość: | 423 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50/60 Hz |