Systemy dynamicznej kontroli temperatury PRESTO™, chłodzone powietrzem
Treść:
1
Numer produktu:
4686942
Informacje dot. produktu "Systemy dynamicznej kontroli temperatury PRESTO™, chłodzone powietrzem"
Systemy kontroli temperatury odpowiednie do zadań związanych z precyzyjną, zewnętrzną kontrolą temperatury, takich jak kontrola temperatury reaktora, testy materiałowe lub symulacja temperatury.
- Kompaktowa konstrukcja zoptymalizowana pod względem przestrzeni
- Krótkie czasy nagrzewania i chłodzenia
- Duże zakresy temperatur roboczych bez konieczności zmiany mediów przenoszących ciepło
- Zminimalizowana powierzchnia podłogi dzięki bocznym panelom bez szczelin wentylacyjnych
- 5,7" ekran dotykowy TFT
- Gniazdo kart SD
- Interfejsy dla USB, Ethernet, RS232, Modbus
- Przyłącza dla wyjścia alarmowego, czujnika zewnętrznego Pt100 i wejścia standby
- Kaskadowa regulacja temperatury ICC
- Elektroniczny wskaźnik poziomu
- Zintegrowany programator dla 8 x 60 kroków
- Klasa III (FL) zgodnie z DIN 12876-1
- Z urządzeniem chłodniczym chłodzonym powietrzem
- A 38, A 41, i A 70 z naturalnymi czynnikami chłodniczymi
| Ciężar: | 80 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R1270 |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 750 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 1.6 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 50 l/min |
| Maks. Temperatura: | 250 °C |
| Moc cieplna: | 2.7 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9420411.N1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,01 ... ±0,05 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 330 mm |
| Temperatura: | -45 ... 250 °C |
| Temperatura min.: | -45 °C |
| Typ: | A 41 |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 1,47 kW |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 330 x 750 x 670 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 670 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |