Systemy dokumentacji żeli ENDURO™ GDS II/GDS Touch II
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
4676128
Informacje dot. produktu "Systemy dokumentacji żeli ENDURO™ GDS II/GDS Touch II"
System dokumentacji żeli GDS II dostępny jest w wersji 302 nm lub 365 nm. Urządzenie jest wyposażone w miejsce do przechowywania na górze, co pozwala zwiększyć powierzchnię użytkową stołu i zapewnić miejsce na akcesoria. Zaprojektowane do dokumentowania widocznych plam białkowych, takich jak niebieska lub srebrna plama Coomassie, do DNA barwionego bromkiem etydyny, bezpieczne barwniki, GelGreen® i SYBR™ safe.
ENDURO™ GDS II: Pracuje na komputerze z systemem Windows (nie dołączony). Wymagania dla komputerów PC: Windows 10, procesor Intel®, procesor 1,4 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym, 2 porty USB 2.0 lub wyższe.
ENDURO™ GDS Touch II: Wbudowany tablet z systemem Windows 10
- Możliwość optymalnej ekspozycji w obszarze zainteresowania w czasie < 30 sek.
- 30 000 godzin pracy transiluminatora, nie ma potrzeby wymiany lamp UV
- 16-bitowe pliki Tiff idealne do publikacji
ENDURO™ GDS II: Pracuje na komputerze z systemem Windows (nie dołączony). Wymagania dla komputerów PC: Windows 10, procesor Intel®, procesor 1,4 GHz, 2 GB pamięci RAM, 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym, 2 porty USB 2.0 lub wyższe.
ENDURO™ GDS Touch II: Wbudowany tablet z systemem Windows 10
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczość: | 3,2 megapiksela |
| Długość fali transiluminatora: | UV (302 nm lub 365 nm), epi-biały, epi-niebieski (GDS Touch II) |
| Pole widzenia: | 150 x 200 mm |
| Porty USB 2.0: | 2 |
| Wymiary (szer. x głęb.): | 310 x 380 mm |
| Długość fali: | 302 nm |
|---|---|
| Field of view: | 150 x 200 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 3.2 MP |
| Numer artykułu producenta: | GDS2-1302 |
| Rodzaj światła: | Epi-white |
| Typ: | ENDURO™ GDS II |
| Złącza: | USB 2.0 |