Systemy do przechowywania preparatów - ABS
Treść:
1
Numer produktu:
9161279
Informacje dot. produktu "Systemy do przechowywania preparatów - ABS"
Podstawowy układ posiada 5 szuflad. Dodatkowe szuflady dodaje się poprzez usunięcie wieka, ustawienie następnych szuflad przy pomocy załączonych kołków i ponownym założeniu wieka. Maksymalna liczba szuflad zależy od wzrostu użytkownika! Możliwy jest montaż na kółkach, co pozwala na przenoszenie stanowiska roboczego. Każda szuflada mieści 10 podstawek, a każda z nich po 100 preparatów.
| Głębokość: | 38 mm |
|---|---|
| Głębokość szkiełek mikroskopowych: | 26 mm |
| Liczba szkiełek mikroskopowych: | 100 |
| Materiał: | ABS |
| Numer artykułu producenta: | 0092100 |
| Szerokość: | 360 mm |
| Szerokość szkiełek mikroskopowych: | 76 mm |
| Szkiełka mikroskopowe (szer. x głęb.): | 76 x 26 mm |
| UNSPSC: | 41123302 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 360 x 38 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |