Systemy do przechowywania, MultiStore
Treść:
1
Numer produktu:
6325644
Informacje dot. produktu "Systemy do przechowywania, MultiStore"
Wykonane z odpornego na uderzenia, białego tworzywa. Z uchylnymi koszami z przezroczystego PS.
- Na drobne elementy i akcesoria: doskonałe w laboratoriach naukowych, szpitalnych i przemysłowych
- Do czystego przechowywania, zapobiegają osadzaniu się kurzu
- Wielofunkcyjne, do przechowywania elementów luzem
| Głębokość: | 171.5 mm |
|---|---|
| Głębokość komory: | 128 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba komór: | 4 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | PS |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 460303 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 70 °C |
| Szerokość: | 601 mm |
| Szerokość komory: | 125.5 mm |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 601 x 171.5 x 206 mm |
| Wymiary komory (szer. x głęb. x wys.): | 125.5 x 128 x 133.5 mm |
| Wysokość: | 206 mm |
| Wysokość komory: | 133.5 mm |