Systemy do oznaczania fermentacji beztlenowej
Treść:
1
Numer produktu:
9843850
Informacje dot. produktu "Systemy do oznaczania fermentacji beztlenowej"
Kompletne systemy składające się z:
- Łaźni z termostatem do 6 eudiometrów wraz z uchwytami do biuret eudiometrycznych
- 6 jednostek eudiometrycznych z butlami laboratoryjnymi o poj. 500 ml, biuretami eudiometrycznymi z podziałką, zaworem, rurką łaczącą i poziomowaniem
- Sześciostanowiskowe mieszadło magnetyczne, do stosowania z łaźnią wodną, do mieszania butli o poj. 500 ml, z osobną jednostką sterującą
| Specyfikacja | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): Ciężar: | 850 x 330 x 360 mm 16 kg |
| Ciężar: | 16 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 330 mm |
| Numer artykułu producenta: | B00217628 |
| Szerokość: | 850 mm |
| Typ: | FH 6 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 850 x 330 x 1,100 mm |
| Wysokość: | 1100 mm |