Systemy do mineralizacji na podczerwień z kontrolą temp.
Treść:
1
Numer produktu:
9843708
Informacje dot. produktu "Systemy do mineralizacji na podczerwień z kontrolą temp."
Urządzenia InKjel serii TC z kontrolą temperatury łączą grzanie podczerwone i mineralizację. Zapewniają szybką mineralizację w określonej temperaturze co przekłada się na wysoką wydajność.
W wersji programowalnej InKjel TCP użytkownik może zaprogramować do 25 programów mineralizacji w różnych czasach i przy różnych temperaturach.
Wysokiej jakości kwarcowe grzejniki podczerwone InKjel TC osiągają 830°C w ciągu minuty i zapewniają jednorodne ogrzewanie próbek na każdej pozycji
W wersji programowalnej InKjel TCP użytkownik może zaprogramować do 25 programów mineralizacji w różnych czasach i przy różnych temperaturach.
Wysokiej jakości kwarcowe grzejniki podczerwone InKjel TC osiągają 830°C w ciągu minuty i zapewniają jednorodne ogrzewanie próbek na każdej pozycji
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 12 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 830 °C |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Nominal capacity per position: | 250 ml |
| Numer artykułu producenta: | B00636208 |
| Typ: | InKjel 1225 TCP |
| UNSPSC: | 41104815 |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz |