Systemy do mineralizacji na podczerwień, InKjel
Treść:
1
Numer produktu:
9843758
Informacje dot. produktu "Systemy do mineralizacji na podczerwień, InKjel"
Systemy do szybkiej mineralizacji z 25 w pełni konfigurowalnymi programami kontroli mocy i czasu mineralizacji. Próbki ogrzewane są bezpośrednio kwarcowym źródłem podczerwieni (1500 W).
Wszystkie systemy InKjel są kompletnie wyposażone w wielopoziomowe ramy, układ usuwania oparów, statyw na próbki oraz szklane naczynia do ekstrakcji.
Dostępne systemy:
- Kwarcowe radiatory podczerwieni osiągają temp. 830°C w 1 min.
- Wyjątkowo jednorodne ogrzewanie próbek na wszystkich pozycjach w aparacie
Wszystkie systemy InKjel są kompletnie wyposażone w wielopoziomowe ramy, układ usuwania oparów, statyw na próbki oraz szklane naczynia do ekstrakcji.
Dostępne systemy:
- 12-stanowiskowe, 100 mlkażde
- 12-stanowiskowe, 250 mlkażde
- 6-stanowiskowe, 250 mlkażde
- 4-stanowiskowe, 500 mlkażde
- 4-stanowiskowe, 750 mlkażde
| Ciężar: | 20 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 440 mm |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Natężenie prądu: | 8 A |
| Nominal capacity per position: | 500 ml |
| Numer artykułu producenta: | B00218107 |
| Typ: | InKjel 450 P |
| UNSPSC: | 41104815 |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz , 8 A |