Systemy do mineralizacji na podczerwień, InKjel M
Treść:
1
Numer produktu:
9843769
Informacje dot. produktu "Systemy do mineralizacji na podczerwień, InKjel M"
Systemy do szybkiej mineralizacji z ręczną kontrolą energii. Próbki są ogrzewane bezpośrednio kwarcowym źródłem podczerwieni (1500 W).
Dostępne systemy:
- Kwarcowe radiatory podczerwieni osiągają temp. 830°C w 1 min.
- Wyjątkowo jednorodne ogrzewanie próbek na wszystkich pozycjach w aparacie
Dostępne systemy:
- 12-stanowiskowe, 100 mlkażde
- 12-stanowiskowe, 250 mlkażde
- 6-stanowiskowe, 250 mlkażde
- 4-stanowiskowe, 500 mlkażde
- 4-stanowiskowe, 750 mlkażde
| Ciężar: | 20 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 410 °C |
| Moc znamionowa: | 1500 W |
| Natężenie prądu: | 8 A |
| Numer artykułu producenta: | B00218068 |
| Pojemność naczynia: | 750 ml |
| Szerokość: | 540 mm |
| Typ: | InKjel 475 M |
| UNSPSC: | 41104815 |
| Wysokość: | 750 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz , 8 A |