Systemy do mineralizacji i rozdzielania
Treść:
1
Numer produktu:
7911273
Informacje dot. produktu "Systemy do mineralizacji i rozdzielania"
Z mieszadłem magnetycznym do oznaczania cyjanków.
Kompletny, niewielki system do oznaczania cyjanków. Z wbudowanym mieszadłem magnetycznym, zawieszonym naczyniem absorpcyjnym i wkraplaczem do wprowadzania odczynników. Układ odpowiada nowemu projektowi metod opisanych w normach DIN/EN/ISO. Z podstawą, czaszą grzejną, mieszadłem magnetycznym, przepływomierzem, zaciskami, wężami i zestawem szkła.
Kompletny, niewielki system do oznaczania cyjanków. Z wbudowanym mieszadłem magnetycznym, zawieszonym naczyniem absorpcyjnym i wkraplaczem do wprowadzania odczynników. Układ odpowiada nowemu projektowi metod opisanych w normach DIN/EN/ISO. Z podstawą, czaszą grzejną, mieszadłem magnetycznym, przepływomierzem, zaciskami, wężami i zestawem szkła.
| Ciężar: | 8.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc znamionowa: | 220 W |
| Numer artykułu producenta: | B00637658 |
| Szerokość: | 230 mm |
| Typ: | KCM 1-N |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 330 x 715 mm |
| Wysokość: | 715 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |