Systemy do mineralizacji Kjeldahla, K 8, K 12 i K 20
Treść:
1
Numer produktu:
9843900
Informacje dot. produktu "Systemy do mineralizacji Kjeldahla, K 8, K 12 i K 20"
Blokowe systemy do mineralizacji z wysokiej jakości, odpornym na korozję blokiem aluminiowym w obudowie ze stali nierdzewnej. 8-, 12- lub 20-stanowiskowe do standardowej mineralizacji Kjeldahla w naczyniach o poj. 250 ml. Wyposażone w wydajną funkcję grzania i wyciąg z kolektorem par.
- Wyjątkowo łatwa obsługa jednym pokrętłem
- 25 dowolnie konfigurowanych programów temperatury i czasu
- Możliwość zapisania aplikacji
- Złącze USB
- Demontowany panel umożliwia obserwację procesu mineralizacji
| Ciężar: | 28 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 510 mm |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 8 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 430 °C |
| Moc znamionowa: | 1000 W |
| Natężenie prądu: | 5 A |
| Nominal capacity per position: | 250 ml |
| Numer artykułu producenta: | B00632822 |
| Szerokość: | 420 mm |
| Typ: | K 8 |
| UNSPSC: | 41104815 |
| Wysokość: | 770 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz , 5 A |