Systemy do mineralizacji Kjeldahla, K 16, K 24 i K 40
Treść:
1
Numer produktu:
9843903
Informacje dot. produktu "Systemy do mineralizacji Kjeldahla, K 16, K 24 i K 40"
Blokowe systemy do mineralizacji z wysokiej jakości, odpornym na korozję blokiem aluminiowym w obudowie ze stali nierdzewnej. 16-, 24- lub 40-stanowiskowe do standardowej mineralizacji Kjeldahla w naczyniach o poj. 100 ml. Wyposażone w wydajną funkcję grzania i wyciąg z kolektorem par.
- Wyjątkowo łatwa obsługa jednym pokrętłem
- 25 dowolnie konfigurowanych programów temperatury i czasu
- Możliwość zapisania aplikacji
- Złącze USB
- Demontowany panel umożliwia obserwację procesu mineralizacji
| Ciężar: | 49 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 580 mm |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 16 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 430 °C |
| Moc znamionowa: | 1550 W |
| Natężenie prądu: | 8 A |
| Nominal capacity per position: | 100 ml |
| Numer artykułu producenta: | B00632829 |
| Szerokość: | 420 mm |
| Typ: | K 16 |
| UNSPSC: | 41104815 |
| Wysokość: | 770 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC, 50/60 Hz , 8 A |