Systemy do miareczkowania ręcznego, behrotest ® HTI 1
Treść:
1
Numer produktu:
9920730
Informacje dot. produktu "Systemy do miareczkowania ręcznego, behrotest ® HTI 1"
Systemy do miareczkowania ręcznego HTI 1 składają się z:
- Biurety z cyfrowym wyświetlaczem
- Mieszadła magnetycznego z precyzyjnie umieszczonym uchwytem do naczyń reakcyjnych do oznaczania ChZT. Podświetlany ekran umożliwia użytkownikowi precyzyjne określenie zmiany koloru pod koniec miareczkowania. Dzięki temu użytkownik może zawsze przeprowadzać miareczkowanie w jednakowych warunkach świetlnych. Zwiększa to precyzję i powtarzalność wyników.
| Specyfikacja: | |
| Napięcie: | 230 VAC/ 115 VAC |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Ciężar: | Ok. 3,5 kg |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | Ok. 330 x 200 x 600 mm |
| Ciężar: | 3.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 200 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Min. Napięcie: | 115 V |
| Numer artykułu producenta: | B00217907 |
| Szerokość: | 330 mm |
| Typ: | HTI |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 330 x 200 x 600 mm |
| Wysokość: | 600 mm |
| Zasilanie: | 115 ... 230 V·AC, 50/60 Hz |