Systemy do filtracji próżniowej, membrana SFCA Nalgene™ Rapid-Flow™
Treść:
12
Numer produktu:
4675569
Informacje dot. produktu "Systemy do filtracji próżniowej, membrana SFCA Nalgene™ Rapid-Flow™"
Systemy filtracyjne do hodowli komórkowych nakręcane na butle o śred. szyjki 33 lub 45 mm. Membrana z octanu celulozy bez surfaktantów (SFCA), obudowa z polistyrenu (PS). Sterylizowane promieniowaniem gamma. Apirogenne, nie są cytotoksyczne. Filtrowanie podciśnieniowe może być prowadzone bezpośrednio do sterylnych butli. Uwaga: Należy używać tylko sterylnych butelek dopuszczonych do użycia w aplikacjach podciśnieniowych. Zawsze należy nosić sprzęt ochronny niezbędny do pracy z podciśnieniem. Membrana charakteryzuje się niskim wiązaniem białek, dobrą szybkością przepływu oraz minimalnym zatykaniem się z nieznaczną utratą białek. Podziałka stała, wytłoczona. Przyłącze do węży z szybkim rozłączaniem i celulozowym filtrem do węży o średnicy wewnętrznej od 6 mm do 9 mm. Numer partii, numer katalogowy, typ membrany, wielkość porów i data ważności nadrukowane są na systemach dla łatwej identyfikacji serii produkcyjnej.
| Maks. Ø filtra: | 90 mm |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 292-3320 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104914 |
| Wielkość porów: | 0,20 µm |
| Z filtrem: | Tak |
| Ø Filtra: | 90 mm |
| Ø gwintu: | 33 mm |