Systemy do filtracji próżniowej, membrana PES, Nalgene™ Rapid-Flow™
Treść:
12
Numer produktu:
4675532
Informacje dot. produktu "Systemy do filtracji próżniowej, membrana PES, Nalgene™ Rapid-Flow™"
Odpowiednie do bezpiecznego stosowania z butlami o śred. szyjki 33 mm lub 45 mm. Umożliwiają bezpośrednią filtrację płynów do sterylnej szklanej butli. Szczelne i bezpieczne przyłącze próżni umieszczono z boku. Naczynie z podziałką. Certyfikat jakości dołączony do każdego pełnego opakowania. Numer seryjny, numer katalogowy, typ membrany, wielkość porów i termin ważności są nadrukowane na jednostce filtrującej, zapewniając łatwą identyfikację.
| Maks. Ø filtra: | 50 mm |
|---|---|
| Materiał: | PS |
| Numer artykułu producenta: | 596-4520 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41104914 |
| Wielkość porów: | 0,20 µm |
| Z filtrem: | Tak |
| Ø Filtra: | 50 mm |
| Ø gwintu: | 45 mm |