Systemy do filtracji nakręcane na butle, membrana PES, Sartolab BT®
Treść:
12
Numer produktu:
4684190
Informacje dot. produktu "Systemy do filtracji nakręcane na butle, membrana PES, Sartolab BT®"
Sterylne systemy filtracyjne nakręcane bezpośrednio na sterylne butle. Jednorazowy zestaw do sterylnego filtrowania pożywek i wodnych roztworów. Specjalna membrana z polieterosulfonu (PES) pozwala na wyjątkowo szybkie filtrowanie przy małym powinowactwie do białek, co czyni ją odpowiednią do zastosowań w hodowlach komórkowych. Ze złączem gwintowanym GL45 pasującym do standardowych butli. Uwaga: Należy używać tylko sterylnych butli, przeznaczonych do prac przy obniżonym ciśnieniu.
| Maks. Ø filtra: | 100 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 180E15---------E |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Typ: | Sartolab® BT 1000 |
| UNSPSC: | 41104914 |
| Wielkość porów: | 0,22 µm |
| Ø Filtra: | 100 mm |