Systemy do elektrotransferu półsuchego, Semi Dry Blotters
Treść:
1
Numer produktu:
6229381
Informacje dot. produktu "Systemy do elektrotransferu półsuchego, Semi Dry Blotters"
Semi Dry Blotters oferują szybki transfer podczas blottingu DNA, RNA i białek, zazwyczaj w czasie od 15 do 30 minut. Modele te mogą być stosowane do wszystkich typów blottingu: Western, Southern i Northern. Procedury związane z przygotowaniem urządzenia i buforu do pracy są nieskomplikowane i można je stosować do żeli o grubości od 0,25 do 10 mm bez potrzeby dodatkowego wyposażenia. Każde urządzenie jest kompatybilne z odpowiadającym mu systemem do elektroforezy pionowej omniPage. Dodatkową zaletą Semi Dry Blotters jest duża oszczędność związana z niewielkim zużyciem buforu - zazwyczaj kilka mililitrów na transfer. Semi Dry Blotters posiadają przykręcaną pokrywę, zabezpieczającą "kanapkę" (sandwich) i pozwalają na całkowitą kontrolę naciku zapewniając równomierny transfer na całej powierzchni. Elektrody, w tym pokryte platyną anody i katody ze stali nierdzewnej, są praktycznie odporne na korozję umożliwiając wieloletnią bezproblemową eksploatację. Równomierny rozkład ciepła na "kanapce" zapewnia niezmienny czas transferu i zapobiega utracie próbki lub zaburzeniom transferu spowodowanym przegrzaniem. Semi Dry Blotters są przezroczyste, co umożliwia obserwację procesu i równoległą weryfikację prawidłowego ułożenia oraz przebiegu transferu. Płyty elektrod są w pełni oddzielone, co zapobiega przypadkowym zwarciom oraz uszkodzeniu.
| Blotting method: | Semi-Dry |
|---|---|
| Depth transfer area: | 200 mm |
| Głębokość: | 260 mm |
| Numer artykułu producenta: | SD20 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| Szerokość: | 260 mm |
| Transfer area (WxD): | 200 x 200 mm |
| Transfer time: | 15 ... 30 min |
| Typ: | Semi Dry Maxi SD20 |
| UNSPSC: | 41-10-53-01 |
| Width transfer area: | 200 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 260 x 260 x 70 mm |
| Wysokość: | 70 mm |