Systemy do elektroporacji ECM® 399
Treść:
1
Numer produktu:
6274057
Informacje dot. produktu "Systemy do elektroporacji ECM® 399"
ECM® 399 to system do elektroporacji umożliwiający prostą transformację bakterii i drożdży. Generuje fale o kształcie eksponencjalnym, jest zaprojektowany tak by generować odpowiednie, wymagane do transformacji,. natężenie pola i długość pulsu. ECM® 399 jest idealny do podstawowych transformacji w zastosowaniach naukowych oraz badawczych. Prosty w obsłudze, niedrogi, kompaktowy i przenośny.
Aplikacje: Transformacja bakterii, drożdży, grzybów.
Zakres dostawy: generator ECM® 399, uchwyt na kuwety PEP, kuwety o szczelinie 1 mm, 2 mm, 4 mm (każda po 10 szt.) oraz statyw do kuwet.
Aplikacje: Transformacja bakterii, drożdży, grzybów.
Zakres dostawy: generator ECM® 399, uchwyt na kuwety PEP, kuwety o szczelinie 1 mm, 2 mm, 4 mm (każda po 10 szt.) oraz statyw do kuwet.
| Specyfikacja | |
| Pojemność/Rezystancja: | |
| Tryb LV: Tryb HV: | 1050µF / 150 Ohm, stałe 36µF / 150 Ohm, stałe |
| Maks. napięcie wyjściowe: | 2500 V (w piku) |
| Interwał pulsów: Czas ładowania: | od 100 ms do 10 s maks. 5 s |
| Maks. dł. pulsu: | 125 ms w 500 V (puls) lub 5 ms w 2500 V (puls) |
| Wyświetlacz: | 16-cyfrowy, ciekłokrystaliczny LCD podświetlany |
| Interfejs: Wilgotność względna: | Cyfrowy interfejs użytkownika 60% |
| Zasilanie: | 100 - 240 V, 50 / 60 Hz |
| Ciężar: | 3.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. pulse interval: | 10 s |
| Max. voltage HV mode: | 2500 V |
| Max. voltage LV mode: | 500 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. pulse interval: | 0.1 s |
| Min. voltage HV mode: | 10 V |
| Min. voltage LV mode: | 2 V |
| Numer artykułu producenta: | 450000 |
| Pulse interval: | 0.1 ... 10 s |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | BTX ECM 399 |
| Voltage HV mode: | 10 ... 2,500 V |
| Voltage LV mode: | 2 ... 500 V |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |