Systemy do elektroforezy omniPAGE TETRAD Mini-Set
Treść:
1
Numer produktu:
7930246
Informacje dot. produktu "Systemy do elektroforezy omniPAGE TETRAD Mini-Set"
Systemy do elektroforezy OmniPAGE Mini umożliwiają równoległą pracę nawet z 4 żelami każdy z naniesionymi 20 próbkami. System jest łatwy w obsłudze, wyjątkowo szczelny i gwarantuje wydajne chłodzenie. Przygotowane do pracy z większością gotowych żeli o wymiarach 8x10 cm oraz 10x10 cm, umożliwia także wylewanie żeli przygotowywanych przez użytkownika.
Zakres dostawy:
Zakres dostawy:
- omniPAGE Mini, 10 x 10 cm Dual
- 1 x wkładka CVS10DIRM do PAGE
- 1 x CVS10EXCASTER zewnętrzna podstawa do wylewania żeli
- 1 x zbiornik VS10TANK
- 1 x pokrywa VS10LID
- 1 x płytka zaślepiająca VS10DP
- 1 x zestaw przewodów CSL-CAB (czarny i czerwony)
- 1 x zestaw 2 płytek szklanych z przekładkami (1 mm) VS10PGS1
- 1 x zestaw 2 wciętych płytek VS10NG
- 1 x zestaw 2 wciętych płytek z przekładkami (1 mm) VS10NGS1
- 4 x grzebienie 12-miejscowe (1 mm) VS10-12-1
- 1 x podstawa do wylewania żelu VS10DCAST
| Głębokość: | 130 mm |
|---|---|
| Maks. liczba próbek: | 80 |
| Maks. liczba żeli: | 4 |
| Numer artykułu producenta: | CVS10TETRAD1 |
| Pojemność nominalna: | 1200 ml |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | omniPAGE TETRAD Mini-Set |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 130 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |