Systemy do dokumentacji żeli omniDOC
Treść:
1
Numer produktu:
6263221
Informacje dot. produktu "Systemy do dokumentacji żeli omniDOC"
Systemy omniDOC oferują wysoką wydajność dokumentacji i analizy żeli elektroforetycznych przy stosunkowo niskich kosztach. Kamera o rozdzielczości 5 MP z wysuwanym transiluminatorem UV i opcjonalnie: białym podświetlaczem oraz modułem niebieskiego oświetlenia epi sprawiają, że omniDOC nadaje się do obrazowania zarówno żeli barwionych fluorescencyjnie jak i kolorymetrycznie.
Właściwości OMNIDOC:
omniDOCSAFE:OMNIDOC z modułem niebieskiego oświetlenia epi (Blue LED Epi-illumination) wraz z filtrami 520, 560 i 580 nm ifiltry o gęstości obojętne
omniDOCPROSAFE: OMNIDOC z modułem niebieskiego oświetlenia epi (Blue LED Epi-illumination) wraz z filtrami 520, 560 i 580 nm ifiltry o gęstości obojętne i z białym oświetleniem stołu.
Właściwości OMNIDOC:
- Kamera CMOS 5-megapikseli o wysokiej czułości, z auto-ekspozycją. Umożliwia niemal natychmiastowe obrazowanie żelu elektroforetycznego w wysokiej rozdzielczości
- Obiektyw 6 mm, F1.2, z ręczną regulacją
- Wymienne filtry: do bromku etydyny (620 nm) w standardzie; do innych barwników np. runSAFE, SYBR dostępne opcjonalnie (dł. fal: 520, 560 i 580 nm)
- Okienko podglądu z pokrywą na zawiasach sprężynowych i uniwersalnym filtrem bursztynowym do kontroli żelu bez otwierania ciemni
- Wewnętrzne białe oświetlenie LED - do pozycjonowania żelu i ogniskowania kamery
- Wysuwany transiluminator 312 nm; wtyczka pozwala również na dołączenie opcjonalnego podświetlacza światła białego do kolorymetrycznej analiz żeli barwionych srebrem, Coomassie lub innymi barwnikami
- Duża powierzchnia filtra 210 x 260 m
- Konstrukcja ciemni z odpornego na korozję ABS
- Wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przypadkowej ekspozycji na promieniowanie UV podczas otwierania przednich drzwi ciemni
omniDOCSAFE:OMNIDOC z modułem niebieskiego oświetlenia epi (Blue LED Epi-illumination) wraz z filtrami 520, 560 i 580 nm ifiltry o gęstości obojętne
omniDOCPROSAFE: OMNIDOC z modułem niebieskiego oświetlenia epi (Blue LED Epi-illumination) wraz z filtrami 520, 560 i 580 nm ifiltry o gęstości obojętne i z białym oświetleniem stołu.
| Ciężar: | 25 kg |
|---|---|
| Czujnik: | CMOS |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość fali: | 312 nm |
| Field of view: | 210 x 260 mm |
| Głębokość: | 405 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 5 MP |
| Lens: | 5 mm, F1.2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | OMNIDOC |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Epi-white |
| Szerokość: | 410 mm |
| Typ: | omniDOC |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 410 x 405 x 570 mm |
| Wysokość: | 570 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | USB |