Systemy do dokumentacji żeli gelLITE
Treść:
1
Numer produktu:
7983736
Informacje dot. produktu "Systemy do dokumentacji żeli gelLITE"
Kompaktowy system dokumentacji dla żeli agarozowych i barwionych żeli białkowych. Odpowiedni dla żeli agarozowych fluorescencyjnych i barwionych, zliczania punktów i kolonii, żeli białkowych barwionych metodą Coomassie, obrazowania roślinnego GFP, analizy masy cząsteczkowej żeli agarozowych i białkowych DNA oraz obrazowania autoradiograficznego. Transiluminator UV 302 nm umożliwia obrazowanie wielkoformatowych żeli agarozowych lub barwionych żeli białkowych do 20 x 20 cm. Kamera 5-megapikselowa zapewnia niską czułość na światło, co pozwala na uzyskanie wyraźnej rozdzielczości blisko położonych pasm DNA i zapewnia niski poziom fluorescencji. Intuicyjne oprogramowaniu do obsługi genPIX, zapewnia efektywny przebieg pracy.
Zakres dostawy:
Ciemnia, kamera, transiluminator UV, filtr emisji UV, bezlicencyjne oprogramowanie do obsługi i analizy
- 5-megapikselowa kamera o wysokiej rozdzielczości z 16-bitową głębią obrazu i 65536 poziomami szarości
- Ręcznie sterowany zoom i ostrość kamery
- Obraz wszystkich dostępnych w handlu barwników DNA i białek
- Oprogramowanie Genepix do obsługii analizy
- Podłączenie USB do komputera PC
Zakres dostawy:
Ciemnia, kamera, transiluminator UV, filtr emisji UV, bezlicencyjne oprogramowanie do obsługi i analizy
| Specyfikacja | |
| Rozdzielczość: | 5 megapikseli |
| Obiektyw: | Zoom ręczny 6,5 - 39, F1,4 |
| Głębokość sensora: | 12/16 bit |
| Skala szarości: | 4096 / 65536 |
| Długość fali transiluminatora: | 302 nm |
| Rozmiar transiluminatora: | 200 x 200 mm |
| Wymiary (wys. x gł. x szer.): | 620 x 375 x 400 mm |
| Zasilanie: | 230 V / 60 Hz |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Długość fali: | 302 nm |
| Field of view: | 200 x 200 mm |
| Głębokość: | 310 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 5 MP |
| Lens: | Manual zoom 6.5 - 39, F1.4 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | GELLITE |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | Epi-white |
| Szerokość: | 450 mm |
| Typ: | gelLITE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 450 x 310 x 750 mm |
| Wysokość: | 750 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Złącza: | USB |